Rustikálny nábytok pre moderný aj klasický štýl


Pred časom som bola s priateľkou vyberať nábytok do jej nového domu. Mala som veru iné predstavy o výbere tohto artiklu v našich obchodných sieťach. Hľadali sme rustikálny nábytok-    https://www.lentilka.sk/rustikalny-nabytok-pre-moderny-aj-klasicky-styl/

křeslo


  • Zariadiť byt celistvo a vkusne sa zrazu začalo javiť ako problém. Potrebovala kuchynský stôl a 8 stoličiek, komodu do  priestoru pri kuchyni, kompletne nábytok do haly a obývacej izby.


Kuchyňa, priestor na stolovanie, obývačka  a viac menej aj vstupná hala boli prepojené- bez dverí a tak aj zariadenie sa vyžadovalo jednotné , v jednom štýle.


  • Priateľka je výtvarníčka. Jej  sochárske a textilné výtvory zdobia celý dom. Každý kút, každú stenu. Čo teda k ním tak, aby vynikli a zároveň sa snúbili s nábytkom ? Bezradne sme chodili, prezerali, nič vhodné nenachádzali. No aby som bola presná- sem tam sa objavil jeden či dva kusy, ktoré sa nám páčili, ale nebolo ich s čím doladiť.

židle

Už sme to vzdali. Ostala iba IKEA v inom meste- hybaj tam!  Nábytok pekný, materiál vyhovujúci, nápady skvelé , ale farba nebola vyhovujúca. Priateľka trvala na tmavo orechovo hnedej. Nič sa nedá robiť. Budeme musieť hľadať na internete v cudzine a vycestovať. Namrzené z neúspešného hľadania sme zašli k starej priateľke na kávu- nech si vylepšíme deň. Má malý byt v novostavbe na sídlisku. Zazvonili sme po krátkom hľadaní na ten správny zvonček a trafili do jej nového bytu. Roky sme sa nevideli. Bolo veru o čom rozprávať. Povedali sme jej aj prečo sme práve v tomto meste . Zasmiala sa ,že robíme vedu z nákupu nábytku. Ona vraj ten svoj kúpila za pár“ šupov“. A mala ho veru krásny- drevený rustikálny.

Kde ho vzala ? Prezradila nám, že natrafila na bazár, kde vozia nábytok  použitý z Holandska, reštaurujú ho, prečalúnia do kože a predávajú .A veru aj my sme tam našli všetko čo sme potrebovali. Dokonca nám na objednávku doniesli jedno komodu  podľa našich predstáv.

Rustikálny nábytok pre moderný aj klasický štýl
4.5 (90%)2
© Certiplus.sk - Všechna práva vyhrazena.